Správy od onkologických pacientov používajúcich Gabolexin® a od ich príbuzných

Najhodnovernejšími referenciami Gabolexinu sú vďakovné listy od spokojných pacientov, ktorí používajú tento produkt. Za posledné roky k nám prišlo viac ako 100 pozitívnych správ, ďakovných listov, v ktorých opisujú uzdravenie, ťažkosti alebo obrátenie počas používania Gabolexinu. Niektoré si môžete prečítať aj tu.

Milý Zsolt!

Od 18. apríla, čiže 22 dní, užívam Gabolexin, hroznové semienka Gere a mikro výmel zo šupky, ako ste mi to odporúčali, za čo Vám veľmi ďakujem, lebo mám veľmi dobré skúsenosti, a rada sa s Vami o ne podelím.

Veľmi mi vypadávali vlasy, čo bolo vedľajším účinkom liekov, ktoré som brala. Toto sa zmiernilo po 3. dňoch užívania Gabolexinu a výmelu z hroznového semena, a po týždni to SKONČILO! Som veľmi šťastná, lebo som si už myslela, že budem plešatá. Myslím si, že toto je obrovský úspech!

Krvný tlak sa mi normalizoval, aj vysoký pulz (100-110) sa znížil na 82-92. Toto po dvoch týždňoch.

Problémy s hnačkou sa tiež zmiernili.

Gabolexin som brala 4.dni, keď mi krvné výsledky ukazovali zlepšenie. 6.mája som bola tiež na odbere krvi, keď som mala už úplne v poriadku krvný obraz. Nie len biele krvinky, krvné doštičky hemoglobín sa vrátili na normálnu úroveň, ale obrovské zlepšenie sa prejavilo aj v cytogenetických hodnotách. 17.júna idem na ďalší odber krvi, potom 18.júna berú tú krv, ktorú pošlú znova na cytogenetické vyšetrenie.Tie výsledky budú známe asi o mesiac. Výsledky posledného odberu, ktoré boli vo februári: CML, 100% BRC-ABL. Tento percentuálny výsledok ukazuje, v akom rozsahu je choroba prítomná. (Môj lekár hovorí, že ak hodnota pôjde pod 10%, môžem mať nádej na uzdravenie). Som veľmi zvedavá. Ak budem mať dobré výsledky, ihneď prestanem brať lieky, a budem užívať iba Gabolexin.

Moja mama sa obarila horúcou vodou na hrudníku a predlaktí. Gabolexin Gél viditeľne a krásne lieči popáleniny.

Pekný deň!

Judit T.Gy.
(Celé meno, a kontakt v kancelárii.)

Milí Zsolt a Attila!

Po prvé, veľká vďaka Vám obom pre Vašu ochotu a pomoc. Nedokážem Vám opísať moju vďaku!!! Neveril som, že ľudia môžu byť takí nesebecký a nápomocný!!! Keď ja už nebudem, moja celá rodina, príbuzní a priatelia vedia, a aj budú vedieť, čo všetko ste pre mňa urobili!!!

Moje meno je František, mám 65 rokov, a v auguste 2013 mi diagnostikovali rakovinu. Povedali mi, že mám veľmi malú šancu na prežitie, jedine ak nezasiahnu okamžite. Lenže to nemohli, lebo moje srdce by nevydržalo, keďže som po dvoch infarktoch. Táto správa nás zaskočila! Rozhodnutie zdravotníctva nás prekvapilo, nemali sme čas si to ani poriadne premyslieť. Bohužiaľ, zo dňa na deň som sa cítil horšie, predpísané lieky mi nepomáhali. Nevedel som vôbec prehĺtať, aj piť len pomaly a veľmi málo. Približne 1 liter / deň. Veľmi som schudol a zoslabol. Lekári mi povedali, že operovať ma nemôžu, najviac čo pre mňa môžu urobiť, je poslať ma na chemoterapiu. Medzitým môj syn začal vyhľadávať akúkoľvek formu liečenia, ktorá by mi mohla pomôcť. Počul o niekoľkých alternatívnych liečeniach, ale nevedel som o nich veľa. Spýtal som sa lekárov, ktorí mi povedali, že jedinou šancou na prežitie je rádioterapia a s následnou chemoterapiou. Toto som neprijal. Možno je to chyba, neviem.

Vtedy môj syn našiel Gabolexin. Bol som skeptický, ale všetko som vyskúšal, kde som videl aspoň malú šancu. Po prvej kúre som si myslel, že sa stal zázrak /už viem, že zázrakom je Gabolexin/. Pomaly v malých dávkach som začal znova jesť, aj keď iba polievku alebo prívarok. Ale som jedol!!! Po druhom mesiaci som jedol už aj tuhé jedlá, zákusky a pečené mäso. Nie veľa, ale už som vládal prehĺtať!!! Čo dovtedy nešlo ani s vodou. Keď som išiel na PET CT, som povedal môjmu lekárovi, že znova viem prehĺtať, a ukázal som mu fľašu Gabolexinu, ktorá je vždy so mnou. Lekárka sa ma spýtala, ako je to možné, že vládzem jesť??? Porozprával som jej, že beriem iba toto každý deň dvakrát a nič viac!!! Bola prekvapená, nepozná tento produkt, ale videl som na nej, že sa oň zaujíma. Odvtedy som sa síce nevyliečil, ale viem jesť, prehĺtať a cítim sa lepšie.

Veľa som sa dozvedel o alternatívnej liečbe rakoviny, a budem pokračovať v skúmaní, aby som mohol pomôcť mojím priateľom, ktorí prežívali tento boj. Čím viac vecí som objavil, tým viac som bol prekvapený, aké veci sa stali. Hnev vo mne stále narastal, už som dávno mal vedieť o týchto veciach! Teraz už viem, že máme na výber z viacerých možností, ale zdravotníctvo a farmaceutický priemysel nechcú, aby sme o nich vedeli. Ale ja, odkedy viem, že mám rakovinu a odkedy užívam Gabolexin, som ho viacerým pacientom odporučil, a budem odporúčať aj v budúcnosti.

 

Milý Zsolt,

Som ešte len na začiatku hodnotenia, ale som presvedčená, že Gabolexin je veľmi špeciálna a dôležitá pomoc onkologickým pacientom, a v skutočnosti každému. O krvnom obraze detí budem podrobne písať neskôr,keďže oni ho začali užívať len pred týždňom a pol.

Gél sme ešte nezačali používať, ale už vidieť, že sa cítia lepšie, majú chuť do jedla, sú plné energie a veselí. Moji kolegovia poznamenali, že "vyzerajú lepšie ako predtým". O pacientoch s vracajúcou sa leukémiou sa to nie vždy dá povedať. Chlapček dostáva piaty deň chemoterapiu, denne hodinovú infúziu. Pred 3 týždňami mal z toho vysokú teplotu a necítil sa dobre, 5 dní preležal v posteli bez nálady. Teraz dostáva liečenie ambulantne (dnes druhý deň), nemá horúčku, je veselý, počas infúzie sa hrá s autíčkom na diaľkové ovládanie. Už vidím zlepšenie v krvnom obraze, ale ešte to potrvá niekoľko týždňov. O tomto Vám napíšem neskôr.

Musím Vám povedať, že pred piatimi dňami som dostala chrípku a bolo to hrozné. Tri dni som preležala a vyzeralo to beznádejne. Zimnica, bolesti hrdla, neustály kašeľ a bolesti svalov. Rozhodla som sa, že vyskúšam Gabolexin a budúci týždeň si objednám, aby som doplnila chýbajúcu dávku deťom. Gélom som natrela boľavé oblasti a od tej chvíle sa začal môj stav zlepšovať, po dni som sa vrátila do práce. Bolesť zmizla za pár minút, bolesť hrdla a kašeľ po pol dni. Nie som unavená, nemám chuť na kávu. Denne 3 hodiny šoférujem do práce, a zvyčajne vypijem 3 kávy. Teraz nemám chuť ani na jednu.

Vždy som verila v liečivé účinky byliniek. Gabolexin je čistý produkt, je veľmi jednoduché ho brať (nie je potrebné užívať veľké množstvo). Podľa mňa má "jednotné" účinky na nás. Okrem toho je "multifunkcionálny", v malej fľaške sa nachádza látka s viacerými účinkami na: celkový zdravotný stav, chuť do jedla, energia, delenie buniek, zápal, a normalizuje funkciu orgánov. V skratke toľko. Ešte raz veľmi pekne ďakujem, že si nám tak rýchlo pomohol.

Neskôr Vám opíšem význam Gabolexinu. Je to neuveriteľné. Pravdou je, že ja som ešte nevidela taký prírodný produkt, ktorý by pomohol pacientom s leukémiou. Nádory ťažko postupujú, ale akútnu leukémiu je ťažké mať pod kontrolou, najmä keď nereaguje na chemoterapiu (alebo len dočasne). Ešte sa ozvem.

S pozdravom Agnes H.
(Celé meno, a kontakt v kancelárii.)

 

Vážení Zsolt Borhegyi a Attila Radvánszky!

Po prvé Vám obom chcem poďakovať, že ste mali voči mne ochotu a poskytli ste mi pomoc. Som Vám nesmierne vďačná, ďakujem, ďakujem, ďakujem.

Môj príbeh: začiatkom roka 2001 som navštívili jednu nemocnicu, kde mi zistili rakovinu konečníka. Poslali ma na rádioterapiu, následne na chemoterapiu, po ktorých nasledovala operácia. Tri mesiace som dočasne žila so stómiou, potom ma znova operovali.

Pred operáciami som sa stretol s Gabolexinom, ktorý srdečne odporúčam. Ja som ho používala ako veľmi silný posilňujúci prípravok pred, po aj počas operácie. Mimoriadne rýchlo sa napravila funkcia čreva v organizme, urýchlilo sa hojenie rán, a podľa lekárov som mala chvályhodnú postavu. Už v deň operácie som vstala z postele (kto mal operáciu brucha, vie aké trpké to môže byť, ja som mala tri operácie za tri mesiace s 15 cm a 10 cm rezmi). Chuť do jedla som mala dobrú (čo je pri rakovine konečníka alebo hrubého čreva veľmi užitočné). Pred operáciami som 5-6 dní hladovala, a potom ešte 2 dni som nesmela jesť, ale aj takto som za týždeň pribrala na moju pôvodnú hmotnosť. Moje zásobenie minerálnymi látkami bolo vynikajúce, moje výsledky boli vždy vynikajúce, môj organizmus nemal žiadny nedostatok. Gabolexin udržiaval aj hladinu cholesterolu.

Jeho použitie nebolo komplikované ani v nemocnici. Ráno a večer som si dala malým vekom. Ďakujem Vám, že ste ho vyrobili a pomohli ste nám všetkým. Zvlášť ďakujem Attilovi Radvanszkému, vďaka ktorému som mohla vyskúšať Genpol techniku, odvtedy mám vyváženú hladinu energie, vrátila sa mi dobrá nálada, trvalý pocit zimy (kvôli nízkej hladine energie) zmizol, nemusím sa ukryť do postele, a nevyžadujem popoludňajší spánok kvôli depresii. Všetkým ďakujem za nezlomný pracovný elán a tiež za svedomitosť celého tímu!!!

Pokojný a úspešný Nový rok prajem.

S pozdravom:

Katalin K., Budapešť
(Celé meno, a kontakt v kancelárii.)

 

Milý Zsolt!

Počas roka som si od Vás pýtala 4 dávky Gabolexinu. Som si istá, že aj to mi pomohlo v liečení. Včera som sa dozvedela, že môj stav sa zlepšil o 95%. Prajem Vám veľa zdravia a veľa úspechu v práci!!! Určite si ešte objednám od Vás.

©«ASTNÉ A VESELÉ SVIATKY!!!!

S pozdravom: Ilona M. M.
(Celé meno, a kontakt v kancelárii.)

 

Vážený Gabolexin!

Chcela by som sa s Vami podeliť o moje skúsenosti s Gabolexinom. O produkte som prvýkrát počula v januári 2005 od mojej známej. 21.decembra 2004 jej manželovi diagnostikovali rakovinu pľúc. Lekári im oznámili, že približne o šesť týždňov prídu o hlavu rodiny. Známa začala vyhľadávať informácie v nádeji, že ešte existuje niekto, kto je schopný pomôcť. Takto sa dostali ku Gabolexinu. Produkt okamžite začali používať. Po dvoch týždňoch užívania sa mu zlepšili výsledky a cítil sa lepšie. Začal chodiť na chemoterapiu aj rádioterapiu, čo mu na začiatku neodporúčali, pretože nemal veľkú nádej na dlhší život. Už je tomu skoro jeden rok! Známa mi prezradila, že za toto zlepšenie môžu pravdepodobne ďakovať Gabolexinu. Jej manželovi sa vrátila chuť do života, a zo dňa na deň sa cíti lepšie.

Druhý prípad, o ktorý sa s Vami chcem podeliť, je síce podobný, ale myslím si, že čím viac správ od pacientov dostanete, tým viac sa potvrdia pozitívne účinky Vami prevádzkovaného produktu. Ďalším pacientom je otec mojej priateľky. Jemu diagnostikovali nádor na prieduškách v máji 2005, a lekári oznámili rodine, že má už len dva mesiace života. Keď som sa dozvedela o tomto prípade, ihneď som im odporučila Gabolexin. Zakúpili si prípravok, a po dvoch-troch týždňoch sa na prekvapenie lekára aj rodiny veľa zlepšili jeho výsledky. Odkedy používa Gabolexin, cíti sa lepšie.

Takto na konci príbehu Vám chcem povedať, že aj ja som mala v máji 2004 operáciu prsníka. Z jedného prsníka mi odstránili zhubný nádor, po ktorom nasledovali chemoterapie a rádioterapie. Momentálne na základe lekárskych nálezov nemám žiadne príznaky. Keďže vtedy som ešte nepoznala Gabolexin, nemala som v záujme ho používať. Ale moja rodina a pozitívne správy od pacientov ma presvedčili, a rozhodla som sa, že ako doliečenie si spravím jednu kúru. Veľmi ma mrzí, že pri viacerých prípadoch sa k pacientom a ich rodinám neskoro dostanú informácie o tomto produkte, s ktorým by sa dal predĺžiť život pacientov. Mojím zámerom je dať navedomie čo najviac pacientom o existencii Gabolexinu a o spôsobe jeho zakúpenia, ak s tým súhlasíte.

Na záver by som chcela poďakovať v mene všetkých pacientov za Vašu vytrvalú prácu, a želám si, aby sme čoskoro počuli o Gabolexine ako o lieku. Verím, že aj medicína čoskoro prijme účinnosť produktu a lekári ho budú odporúčať svojim pacientom, pre ktorých je každý jeden deň darom.

S pozdravom: Marika N. Jánosné
(Celé meno, a kontakt v kancelárii.)

 

Môj otec, Gyula Sz., má rakovinu kostnej drene.

Jeho stav sa zlepšil pred mesiacom, kedy sme sa stretli s produktmi Gabolexin. Predtým nebol schopný vstať z postele a hýbať sa. Na liečenia nikdy nechodil. Pred mesiacom začal používať Gabolexin, vďaka ktorému sa už po týždni objavovalo zlepšenie. Hoci s pomocou, ale už bol schopný vstať a prechádzať sa. Po uplynutí jedného mesiaca už riadi auto a je schopný vykonať každodenné potreby.

Sme veľmi vďační produktom Gabolexin, že otcovi aj nám dal ďalšiu nádej a život.

Budapešť, 9. august.2003.

Nikolett Sz.
(Celé meno, a kontakt v kancelárii.)

 

Vážený pán K. G.!

Violettu U., sme od 04.06.2002 popri chemoterapii liečili aj produktmi Gabolexin na Hodgkin syndróm (rakovina lymfatických uzlov). Užívaním produktu sa posilnil imunitný systém a znížil vedľajšie účinky chemoterapie natoľko, že po 2-3 dňoch oddychu bola schopná znovu pracovať.

Poslednú chemoterapiu dostala v januári 2003. Na základe kontroly 19.júna v Onkologickom ústave, ošetrujúci lekár zaznamenal zmenšenie lymfatických uzlov na krku, a röntgen hrudníka, ultrazvuk brucha a laboratórne výsledky sú tiež v poriadku.

Vyšetrenie PET. 17.06.2007 v Debrecene vykonali PET vyšetrenie celého tela (transverzálne obrazy o krku, hrudníku, bruchu a panve), ktorého výsledky: v krčných, hrudných a brušných lymfatických regiónoch sa nenachádzajú chorobné, FDG hromadné plochy. Názor: ochorenie je v kompletnej remisii.

Veľmi pekne ďakujeme za pomoc!

Bp. 07-08-2003

S pozdravom: Zoltánné U.
(Celé meno, a kontakt v kancelárii.)

Vážený Gabolexin!

V prvom rade sa Vám chcem poďakovať, že sme sa mohli dostať k tomuto produktu. 21.05.2007 zistili u môjho otca rakovinu pľúc. Celú rodinu šokovalo toto zistenie. Po dlhým rozhovoroch a mnohých informáciách sme sa pomocou jedného člena rodiny dostali ku Gabolexine. Za je celá rodina veľmi-veľmi vďačná. Aj keď otec prešiel procesom chemoterapie aj rádioterapie, ale pre nás je dôležitý hlavne výsledok. Ale podľa mňa toto všetko dokopy je veľmi účinné. Teraz to bude skoro rok, je to neuveriteľné, ale priebeh sa zastavil a lekári sú prekvapení z výsledkov.

Veľmi pekne ďakujeme!

Dcéra Tibora T.
(Celé meno, a kontakt v kancelárii.)

 

Vážený pán K. G.!

Na základe rozhovoru Vám v skratke opíšem príbeh o chorobe môjho brata, Jánosa R. V roku 2004 bol na viacerých vyšetreniach, pretože už aj pri malom namáhaní bol udýchaný a unavený. Toto sa prejavovalo už aj po 10-20 metroch chôdze. Na vyšetreniach nezistili žiadne vážne zmeny. Keďže sa jeho stav k 22.decembru 2004 natoľko zhoršil, že už nevládal ani chodiť a rozprávať, previezli ho záchrankou do miestnej nemocnice. Tam ho umiestnili na pľúcne oddelenie, kde mu po bronchoskopii objavili karcinóm. Hystológia to tiež potvrdila. Podľa jeho ošetrujúceho lekára bol jeho stav natoľko vážny, že mohol každú chvíľu zomrieť.

Podľa jeho slov bol nádor veľký a takmer úplne uzavrel priedušky. Po druhej bronchoskopii začal aj krvácať, a preto nás lekár pripravil, že sa nedožije ani večera. Medzitým mu našli podkožnú metastázu na pravej kľúčnej kosti, ktorú mu odstránili. O pár dní neskôr sa rozhodli mu vykonať operáciu a previezli ho do Törökszentmiklósu. Operácia sa nepodarila. Poradili nám chemoterapiu. Po prvom ošetrení sa cítil veľmi zle, objavili sa uňho všetky vedľajšie účinky. Potom sa stal "zázrak".

V miestnych novinách sa objavil článok o Gabolexine. Okamžite som začala s vyhľadávaním informácií na internete. Najprv som sa porozprávala s jednou doktorkou (Dr. Eva S.), ona nás poslala do Budapešti, kde nám po odoslaní záverečných správ poskytli produkt. Po ďalšej chemoterapii sa hneď prejavovali pozitívne účinky, zmizli nevoľnosti a zlepšil sa jeho celkový stav. Počas celej 4 Gem P liečby mal výborný krvný obraz, skoro lepší ako keď bol zdravý. Cítil sa stále lepšie, na základe lekárskych nálezov nastala výrazná regresia. Ani nebol hospitalizovaný. Účinkom kvapiek mu narastala chuť do jedla a "bohužiaľ" veľmi priberá.

Po liečení sa vykonala aj rádioterapia, ktorá bola na začiatku zamietnutá. Aj vtedy sa cítil dobre, aj keď zápal pľúc, ako vedľajší účinok, neobišiel ani jeho. Po tom, čo sa ho lekári na začiatku vzdali a chemoterapiu považovali za zbytočnú, nám nezostávalo nič iné, len veriť v účinkoch Gabolexinu. S tridsaťročnou zdravotnou minulosťou viem, že na rakovinu pľúc sa rýchlo a vo veľkom pomere zomiera, a nemám poznatky o tom, že by chemoterapia mala takéto účinky.

Síce sme si zo začiatku mysleli, že nám Gabolexin nepomôže, ale všetko musíme vyskúšať. Našťastie sme sa mýlili, veď jeho stav sa používaním prípravku stále zlepšoval. O jeho stave sme priebežne posielali záverečné správy pánovi Kurtyákovi, prostredníctvom ktorých je možné sledovať priebeh.

Môj brat sa momentálne cíti dobre, nádor mu nenašli. Jeho jedinou požiadavkou bola, aby nemusel pokračovať v trení, lebo ho z toho veľmi bolí hlava. Toto bolo jediné negatívum oproti zázraku, čo sa stalo.

Irén L.R.
(Celé meno, a kontakt v kancelárii.)

 

Chcela by som Vám napísať zopár viet o chorobe môjho otca,

Je veľmi ťažké si spomenúť na tú dobu, kým sme sa k Vám dostali a s Vašou pomocou sa začalo uzdravovanie môjho otca.

Na jar 2002 sme sa dozvedeli, že na krku môjho otca vznikol nádor. Zobrali sme ho do niekoľkých nemocníc, výsledky boli všade rovnaké, nie je možné operovať, iba liečiť chemoterapiou alebo rádioterapiou. Tohto sme sa veľmi báli, ale v záujme vyliečenia sme sa do toho pustili.

Otec to dotiahol dokonca, ale na konci liečby sa zrútil. Vtedy sme sa obrátili na Vás, a začal užívať kvapky a natierať si telo krémom. Keď išiel na vyšetrenie, ktoré malo rozhodnúť, či musí podstúpiť ďalšiu rádioterapiu, alebo či je už možné vykonať operáciu, konštatovali, že ani operácia nie je potrebná, lebo dosiahol 90%-né zlepšenie na zdraví, čo je zázrak.

Ďakujeme Vám veľmi pekne! Prajeme Vám veľa ďalších úspechov!

Edit F. G.
(Celé meno, a kontakt v kancelárii.)

Nás zaujímajú Vaše názory, aj keď nie sú pozitívne. Napíšte nám o nich!

Číselné a obrazové výsledky používania Gabolexinu! >>>

Odpovede lekára!

Pýtajte sa internej lekárky, Dr. Erzsebet Felfoldi, ohladom chorôb, o Gabolexine a o možnostiach!

Meno:*

E-mail:*

Otázka:

Poslat

Žiadost o telefonát!

Ak máte akékolvek otázky, potrebujete informácie, uvedte Vaše meno, telefónne císlo a do 24 hodín Vám zavoláme spät!

Meno:*

Telefón:*

Kedy môžeme zavolat:

Poslat

Általános Szerződési Feltételek

Jelen általános szállítási feltételek vonatkoznak valamennyi szállításra, melynek szállítója a Gabolexin Egészségügyi KFT.

Székhely: 1046 Budapest, Leiningen Károly u 53.

Adószám: 12424492-2-41

Bankszámlaszám: 10701221-49983504-51100005 Cib Bank.,

továbbiakban Szállító.

Az általános szállítási feltételektől a felek közös megegyezéssel elektronikus módon aláírt megállapodással elfogadnak, mely írásban foglalt szerződésnek minősül, és annak nyelvezete magyarul íródott.

Megrendelés esetén a Megrendelő a rendelési folyamat során megismeri az Általános Szállítási feltételeket, mely magyar nyelven íródott és azokat feltétel nélkül magára kötelező érvényűnek elfogadja, ez a rendelés alapfeltétele. A megrendeléseket a Megrendelő a www.gabolexin.hu, www.gabolexin.eu, www.gabolexin.com internetes áruházon keresztül regisztráltathatja.

A megrendelés érvényesítéséhez a Megrendelőnek a Szállító által biztosított webáruházban megrendelést kell leadnia, melyet Szállító visszaigazoló e-mailben, vagy faxon, telefonon megerősít.

A Rendelés menete

A Gabolexin Egészségügyi KFT. oldalán történt rendeléssel minden vásárló kijelenti, hogy elfogadja jelen üzletszabályzatot, tisztában van a rendelés menetével. A termékek kategorizálva vannak így könnyedén megtalálja azokat. Amennyiben mégsem úgy írjon nekünk és segítünk. gabolexin@gabolexin.hu

A vételár mindig a kiválasztott árú mellett feltüntetett ár, amely tartalmazza a 27%-os ÁFA-t. A bemutatott termékek jellemzőit a konkrét árucikk listaelemére kattintva, a termék-oldalon találja meg részletesen.

A termék-oldalon található 'Kosárba' gombra kattintva jelölheti ki a terméket vásárlásra. A termék mennyiségét is tetszés szerint átírhatja, megváltoztathatja. Az alapértelmezés szerint 0 db-ot kínálunk fel.

Ha már minden termék a kosárba van, akkor a 'megrendelés' gombra történő klikkelés után a kívánt termék(ek) a megrendelőlap kitöltésével megrendelhető(ek) és a megadott névre és címre lesz(nek) kiszállítva. Lehetőleg mobilszámot adjon meg, hogy csomagfutár fel tudja hívni, ha nem talál otthon senkit, hogy egyeztessen a csomagátadás pontos helyéről és időpontjáról.

A leszállításra kerülő termékekről tételes számlát küldünk, amelyet a vevő által megadott számlázási címre állítunk ki.

Az űrlapot értelemszerűen kell kitölteni, az esetleges problémák elkerülése miatt a *-gal jelölt adatok kitöltése kötelező.

A rendelés leadásakor válassza ki az Önnek megfelelő fizetési módot.

A megrendeléseket minden esetben visszaigazoljuk.

A Szállító a megrendeléseket arhiválja, iktatja és azokat a későbbiekben bármikor hozzáférhetővé teszi vásárlói számára.

A megrendelés visszaigazolását követően Szállító a megrendelés teljesítéséről ugyancsak e-mailben, faxon, vagy telefonon értesíti a Megrendelőt. Amennyiben a megrendelés hiányos, Szállító értesíti a Megrendelőt a hiányok pótlásáról, és a szállítási határidő a Megrendelő késedelmével meghosszabbodik.

Amennyiben Szállító nem a jelen szállítási feltételeknek megfelelő módon és határidőben vállalja a megrendelést, a Megrendelőnek jogában áll elállni rendelésétől.

Szállító a megrendelés regisztrálásáról azonnal értesíti a Megrendelőt internetes úton. A megrendelés visszaigazolásáról a szállítási lehetőségek megvizsgálása után dönt, melyet e-mailben vagy faxon visszaigazol Megrendelő felé. A visszaigazolás tartalmazza a szállítási, illetve a postaköltséget is. Az áruk szállítása Megrendelő kockázatára és költségére történik.

Az árut többféle módon fizetheti ki

1. Utánvéttel Utánvétes fizetés esetén a szállítás díja: 2 800 Ft, melyet a csomag átvételekor a megrendelt termékek vételárával együtt, a futárnak kell kifizetni.

2. Előre utalással Banki átutalás esetén a szállítás díja: 1 300 Ft, melyet a megrendelés leadása után a vételárral együtt kell átutalni a Gabolexin Eü Kft. bankszámlaszámára: 10701221-49983504-51100005 Cib Bank. A szállítást az átutalás beérkezésekor indítjuk.

26 000 Ft vagy a feletti rendelési összeg fölött a szállítás ingyenes!

Csomagolási költség A megrendelt termékeket minden esetben gondosan becsomagoljuk, és nem számolunk fel csomagolási díjat.

Szállítási határidő: A szállítási határidő általában 2-5 munkanap. Amennyiben a várható szállítási időpont meghaladja az 5 napot, a termék megrendelésének beérkezése után telefonon vagy e-mailben tájékoztatjuk Önt erről. Ha a későbbi szállítási határidő nem felel meg Önnek, a megrendelését módosíthatjuk vagy törölhetjük.

A termékek ára a webáruházban ÁFA-val együtt kerül feltüntetésre Ft-ban telephelyünkön történő átvétellel, és csak Magyarország területén érvényes. Az árváltoztatás jogát fenntartjuk!

Az oldalon lévő esetleges hibákért felelősséget nem vállalunk. Eltérés esetén a gyártó által megadott paraméterek érvényesek!

A Megrendelő köteles a megrendelt áru átvételére, és az ellenérték kifizetésére, Az áru visszaküldése a visszavételi szabályzat pontban foglalt feltételek szerint történhet. Az áru visszaküldését követően az ellenérték visszafizetésére az elfogadást követő 30 napon belül kerül sor a postaköltségek levonásával.

Az eladó szavatossági és jótállási felelősségére a Ptk-ban foglaltak a mérvadóak.

Reklamáció, termékvisszaküldés Raktárról szállított termékek esetén a Megrendelő az áru kézhezvételét követő 8 napon belül, az áru eredeti, sértetlen állapotban történő visszaküldésével jogosult külön indok nélkül a rendeléstől elállni. Áru visszaküldés esetén kérjük az árut az alábbi címre küldeni: Gabolexin Kft 1077 Budapest Josika u.14. A visszaküldéshez kérjük mellékelni az áruspecifikációt, számlát, kérjük megadni az ellenérték visszafizetésére szolgáló bankszámlát, illetve címet és nevet, telefonszámot. Ezen adatok hiányában a visszaküldést nem áll módunkban figyelembe venni. Az áru visszaküldésének költségei a vevőt terhelik. Utánvéttel történő visszaküldést nem fogadunk el. Az ellenérték 30 napon belül kerül visszafizetésre az esetleges költségek levonásával. Reklamáció esetén az áru visszaküldésére előzetes egyeztetést követően kerülhet sor. Amennyiben a reklamáció jogos, az ellenértéket visszatérítjük vagy kérésére az árut kicseréljük. Amennyiben a visszaküldés nem elfogadott (az áru sérült, vagy határidőn túl került visszaküldésre, nem adja meg a kellő adatokat, valamint, ha a reklamáció nem jogos) az áru a Megrendelő költségére visszaküldésre kerül.

Szállítás alatt történő mechanikai sérülés esetén a vevő követeléseit csak reklamációs jegyzőkönyv csatolásával érvényesítheti a fuvarozó céggel szemben. Utólagos rejtett hiba esetén reklamációt csak az eredeti számlával együtt fogadunk el. Minden reklamációhoz való jog a kézhezvételtől számított 1hétig érvényes a szállítási,számlázási időponttól számítva. Minden olyan hiba, amely a használati utasítás, és a használat módjára vonatkozó részek be nem tartásából ered, nem tekinthető reklamációs alapnak. Amennyiben az árut nem rendeltetésszerűen használják, és emiatt következik be sérülés, hiba, a reklamáció nem jogos. Vitatott kérdésekben az elállási jogokra vonatkozó rendelet (Fogyasztói panaszok, minőségi kifogások intézése (49/2003 GKM rendelet), valamint a 17/1999 Korm. Rendeletben foglaltak az irányadóak.

Személyes adatok kezelése

A résztvevők személyes adatainak felhasználása az Adatvédelmi törvény hatályos szabályozásának értelmében történik. Minden résztvevőnek joga van, helyesbíttetni vagy töröltetni bármely, akár az összes általa megadott információt. Kivételt képeznek a számla tőpéldányai, melyeknek megőrzésére a Számviteli Törvény Kötelez bennünket.

Az adatokat az adattulajdonos előzetes tájékoztatása és engedélye nélkül harmadik félnek semmilyen körülmények között nem adja át. Kivételt képez a szállító cég, akinek a vásárlói adatok a szállítás és kézbesítés idejére átadásra kerülnek. A szállító cég természetesen szerződésben vállal kötelezettséget az adatok bizalmas kezeléséről.

Informácie o produktoch, objednávky alebo pomoc na telefónnom císle +421 903 631 822!